Archiwum


		
			IV Rajd rowerowy po gminie Niedźwiada

IV Rajd rowerowy po gminie Niedźwiada

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 180610_rajd_rowerowy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

IV Rajd Rowerowy po gminie Niedźwiada, którego organizatorem była Gmina Niedźwiada oraz Rada Sołecka wsi Pałecznica-Kolonia jest już za nami. Cel jaki przyświęcał organizatorom – czyli popularyzacja aktywnego wypoczynku, upowszechnianie kolarstwa jako formy rekreacji, integracja społeczności lokalnej – został osiągnięty.

Trasa rajdu – tak jak w poprzednich edycjach pozostała niezmieniona. Pogoda dopisała, co niewątpliwie zachęciło całe rodziny do wspólnej przejażdżki. Rajd rowerowy po atrakcyjnych trasach naszej gminy, z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, obserwujemy stały wzrost sympatyków dwóch kółek. Uczestnicy pokonali trasę rajdu w otrzymanych kamizelkach odblaskowych i czapeczkach.

Wszyscy, choć zmęczeni, szczęśliwie dotarli do mety w Pałecznicy-Kolonii. Na całej trasie o bezpieczeństwo uczestników dbali strażacy oraz policja. Po ukończonym rajdzie wszyscy mogli się posilić pysznym bigosem i kiełbaskami na gorąco. Na mecie rajdu czekało także wiele atrakcji...

Jak zwykle dużą popularnością, zwłaszcza wśród najmłodszych uczestników cieszyła się fotobudka. Stoiska z dmuchanymi zjeżdżalniami były także oblegane. Był występ zespołu Tygrysków – TKD TIGERS klubu LEWART AGS w Lubartowie, program animacyjny dla dzieci, zabawy i konkurencje indywidualne i rodzinne – jednym słowem zabawy, które angażowały całe rodziny. Wszyscy otrzymali nagrody pocieszenia ufundowane przez sponsora firmę Rezoner "Wynajem namiotów na imprezy okolicznościowe z wyposażeniem'' a także lody, ufundowane przez sponsora: Hurtownię lodów i mrożonek "BEST". Jednym słowem było wesoło i przyjemnie.

Najbardziej wyczekiwanym punktem programu było losowanie nagród. Nagrodą główną w tym roku były aż cztery rowery ufundowane przez sponsorów. W losowaniu brali udział uczestnicy rajdu z terenu naszej gminy, którzy pokonali całą trasę rajdu i wrzucili do urny konkursowej kupon, opatrzony pieczątkami z punktów kontrolnych, zlokalizowanych na trasie.

Poza nagrodami głównymi było wiele licznych nagród rzeczowych w postaci akcesoriów rowerowych, jak: liczniki rowerowe, oświetlenie, kaski, bidony, zapięcia i wiele innych, które zostały ufundowane przez firmę TECHMLEK Sp.j. L. Mitura, J. Drągowski.

Składamy serdeczne gratulacje tegorocznym zwycięzcom konkursów i wszystkim wytrwałym uczestnikom rajdu.

Z racji tego, iż rajd odbywał się w roku obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości uczestnicy rajdu otrzymali białe i czerwone czapeczki, a zwycięzcy konkursów flagi narodowe.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia tej imprezy. Byli nimi:

Wójt Gminy Niedźwiada;  STELLARIUM Sp. z o.o.; Łukasz Jaczyński; Techmlek Sp.j. L. Mitura, J. Drągowski; TRUMAX s.c Tymoszuk i spółka; Salon Fryzjerski Joanna Gałązka; Opał i nawozy Marek Woźniak Tarło – Kolonia 54A; Bank Spółdzielczy w Lubartowie; Skup złomu Andrzej Kosik; Rezoner Marcin Symbor Wynajem namiotów na imprezy okolicznościowe z wyposażeniem; Hurtownia lodów i mrożonek „BEST”; ULMAR Sp. z o.o. Pałecznica - Kolonia; Usługi Wulkanizacyjne "JEŻYK" Leszek Jeż; PPHU "GABRYŚ" Janina Piesta; MK BUD Krzysztof Budzyński; Radosław Niedziela, Przemysław Marzec; Usługi Pogrzebowe Tymoszuk Anna

Wszystkim uczestnikom, sponsorom, współorganizatorom dziękujemy za mile spędzony dzień i zapraszamy serdecznie do udziału w V edycji Rajdu Rowerowego. Do zobaczenia za rok !!!

{galeria}180610_rajd_rowerowy{/galeria}

Zdjęcia na stronie internetowej www.niedzwiada.pl umieszczono zgodnie z art. 81 ust. 2 pkt. 2 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Z uwagi na fakt, że w myśl ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych /RODO/ umieszczenie zdjęć osób fizycznych na stronie internetowej jest przetwarzaniem danych osobowych informuję, że stosowna klauzula informacyjna znajduje się w  Polityce prywatności.