AKTUALNOŚCI

Logo agro OZE energia z rolnictwa.

Energia z rolnictwa - szkolenia

Szanowni Państwo, przyjemnością informujemy, że w ramach współpracy z Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa nasza organizacja przeprowadzi, począwszy od 12 października br., aż do końca listopada, serię szkoleń/warsztatów dotyczących biogazowni rolniczych (zaproszenia z agendą w załączeniu).

Szkolenia będą organizowane w kilku regionach kraju, tak aby zainteresowani mogli uczestniczyć w wydarzeniu o najbliższej lokalizacji od miejsca zamieszkania.

W formularzu zgłoszeniowym (linki w dalszej części informacji) znajdują się daty i miejscowości, w których odbędą się szkolenia, a dokładny adres miejsca warsztatów oraz  biogazowni (uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość obejrzenia instalacji do produkcji biogazu rolniczego!), w której będzie wizytacja, otrzymają Państwo w mailu po dokonaniu zgłoszenia uczestnictwa w wybranym wydarzeniu.

 

 Szkolenia dla uczestników są bezpłatne!

  • 7 szkoleń dla grupy docelowej jaką są rolnicy i hodowcy, przetwórcy sektora rolno-spożywczego, deweloperzy i inwestorzy biogazowni rolniczych oraz pracownicy firm zajmujących się biogazowniami rolniczymi.                                          

REJESTRACJA

  • 3 szkolenia dla przedstawicieli administracji publicznej.                                                                      

REJESTRACJA

 Podstawowym celem projektu jest rozpowszechnienie rzetelnych informacji na temat funkcjonowania biogazowni rolniczych, przedstawienie zasad ich działania, aspektów prawnych, procedur administracyjnych oraz kosztów i okresu zwrotu inwestycji, a także możliwych źródeł finansowania tych instalacji.Zapraszamy do kontaktu:  robert.pogorzelski@upebi.pl +48 604 190 499

Zapraszamy na nasze strony w social mediach:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/uniabiogazu/

Facebook: https://www.facebook.com/uniabiogazu/