Wydarzenia


		
			V Rajd Rowerowy po Gminie Niedźwiada

V Rajd Rowerowy po Gminie Niedźwiada

Za nami V Rajd Rowerowy po gminie Niedźwiada, którego organizatorem była Gmina Niedźwiada oraz rada sołecka miejscowości Pałecznica-Kolonia.

Cel jaki przyświęcał organizatorom – czyli popularyzacja aktywnego wypoczynku, upowszechnianie kolarstwa jako formy rekreacji, integracja społeczności lokalnej – został osiągnięty.

Trasa rajdu – tak jak w poprzednich edycjach pozostała niezmieniona. Pogoda dopisała, co niewątpliwie zachęciło całe rodziny do wspólnej przejażdżki. Rajd rowerowy po atrakcyjnych trasach naszej gminy, z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, obserwujemy stały wzrost sympatyków dwóch kółek.

Uczestnicy pokonali trasę rajdu w otrzymanych koszulkach.Wszyscy, choć zmęczeni, szczęśliwie dotarli do mety w Pałecznicy-Kolonii. Na całej trasie o bezpieczeństwo uczestników dbali strażacy oraz policja. Po ukończonym rajdzie wszyscy mogli się posilić pysznym bigosem i grochówką przygotowaną przez Panie ze Szkoły Podstawowej w Niedźwiadzie. Na mecie rajdu czekało także wiele atrakcji...

Dużą popularnością, zwłaszcza wśród najmłodszych uczestników cieszyła się fotobudka. Stoiska z dmuchanymi zjeżdżalniami były także oblegane. Był występ zespołu dziecięcego "PROMYKI" z Brzeźnicy Bychawskiej, program animacyjny dla dzieci. Jednym słowem było wesoło i przyjemnie.

Tradycyjnie najbardziej wyczekiwanym punktem programu było losowanie nagród. Nagrodą główną w tym roku były trzy rowery ufundowane przez sponsorów. W losowaniu brali udział wszyscy uczestnicy rajdu z terenu naszej gminy, którzy pokonali całą trasę rajdu i wrzucili do urny konkursowej kupon, opatrzony pieczątkami z punktów kontrolnych, zlokalizowanych na trasie.

Poza nagrodami głównymi było wiele licznych nagród rzeczowych w postaci akcesoriów rowerowych, jak: liczniki rowerowe, oświetlenie, kaski, bidony, zapięcia i wiele innych, które zostały ufundowane przez firmę TECHMLEK Sp.j., REZONER oraz Best Auto Dealer BMW.

Składamy serdeczne gratulacje tegorocznym zwycięzcom konkursów i wszystkim wytrwałym uczestnikom rajdu.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia tej imprezy. Byli nimi:

 1. Wójt Gminy Niedźwiada
 2. Hurtownia lodów i mrożonek „BEST” ul. Nowodworska 21 – 100 Lubartów.
 3. KRISBUD Usługi ogólnobudowlane Krzysztof Ścierzyński
 4. Techmlek Sp.j. L. Mitura, J. Drągowski, Pałecznica – Kolonia, 21 – 104 Niedźwiada.
 5. Bogumiła Daszczyk Transport Pasażerski Międzymiastowy Drogowy Brzeźnica Książęca – Kolonia
 6. Łukasz Jaczyński,
 7. Andrzej Kosik Skup Złomu Tarło
 8. PHU „TRUMAX” s.c. Brzeźnica Bychawska – Kolonia 28A 21 – 104 Niedźwiada.
 9. NZOZ w Niedźwiadzie Stanisław Szymczak.
 10. „ULMAR” SP z.o.o Mirosław Topyła
 11. Rezoner, Marcin Symbor , Pałecznica – Kolonia
 12. Salon Fryzjerski Joanna Gałązka
 13. SZYMEX Mariusz Gałązka
 14. Bank Spółdzielczy w Lubartowie
 15. Usługo Pogrzebowe Tymoszuk Anna
 16. PPHU”GABRYŚ” Janina Piesta
 17. Usługi Wulkanizacyjne „JEŻYK” Leszek Jeż
 18. KM BUD Krzysztof Budzyński
 19. Firma MAXIMUS Szczepan Sygnowski Lubartów
 20. Ewa Ciebiera.
 21. Jakub Greguła „Mała Gastronomia Sklep spożywczo przemysłowy Tarło
 22. Kazimiera Misiak, Pałecznica
 23. Hotel Wicentów
 24. TOMIX Wojciech Osiecki
 25. S-kop Sławomir Kozłowski, Brzeźnica Bychawska
 26. Sklep Spożywczo -Przemysłowy Wiejska Kraina Paweł Cygan Zabiele
 27. Best Auto Dealer BMW
 28. Iwona Nakonieczna Sklep Jaś Berejów

Wszystkim uczestnikom, sponsorom, współorganizatorom dziękujemy za mile spędzony dzień i zapraszamy serdecznie do udziału w VI edycji Rajdu Rowerowego. Do zobaczenia za rok !!!

Zdjęcia na stronie internetowej www.niedzwiada.pl umieszczono zgodnie z art. 81 ust. 2 pkt. 2 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Z uwagi na fakt, że w myśl ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych /RODO/ umieszczenie zdjęć osób fizycznych na stronie internetowej jest przetwarzaniem danych osobowych informuję, że stosowna klauzula informacyjna znajduje się w  Polityce prywatności.