AKTUALNOŚCI

Biała krowa z czarnymi łatami stoi na soczystej zielonej trawie z drzewami i niebieskim niebem w tle.

Pismo w sprawie promowania Systemu QMP

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi od 12 marca br. System QMP (Quality Meat Program) został włączony do dopłat za praktyki dobrostanowe dla rolników uczestniczących w...

Więcej
Dzieci bawią się kolorowym spadochronem z piłkami podczas zabawy na trawie, dorosły nadzoruje.

Aktywna Niedźwiada i Koło Gospodyń Wiejskich w Niedźwiadzie zaprasza na...

16 czerwca 2024r. godz.14.00, boisko sportowe w Niedźwiadzie

Więcej
Logo programu "Czyste Powietrze" z białym domkiem, zielonym znaczkiem zaznaczenia i hasłem "czyste powietrze zdrowy wybór" na niebieskim tle.

Spotkanie informacyjne Programu Czyste Powietrze

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane uzyskaniem środków na wymianę źródła ciepła oraz termomodernizację swojego domu do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym programu „Czyste Powietrze”.

Więcej
Zdjęcie przedstawia ulotkę reklamową z informacjami o rekrutacji do projektu szkoleniowego. Zawiera grafiki, tekst i kod QR.

Prowadzisz firmę? Chcesz, aby była bardziej konkurencyjna i nowoczesna?

NIE CZEKAJ! ZGŁOŚ SIĘ DO NASZEGO PROJEKTU!

Więcej
Grupa osób w czarnych uniformach i kaskach stojąca na trawiastym terenie.

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP w Niedźwiadzie

W dniu 8 czerwca 2024 r. w miejscowości Niedźwiada odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. W zawodach wzięło udział 46 drużyn, w tym 10 kobiecych.

Więcej
Grupa ludzi pozuje do zdjęcia na tle sceny, niektórzy w tradycyjnych strojach ludowych. Trzymają baner z napisem "Powiat Libiążowski".

Konkurs kulinarny na „Największego i Najsmaczniejszego ekoPieroga...

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie kulinarnym na "Najlepszego i największego ekopieroga lubartowskiego" Konkurs odbędzie się 22 czerwca na dziedzińcu starostwa w...

Więcej
Obraz przedstawia reklamę aplikacji mobilnej mObywatel 2.0 z informacją, że można zastrzec PESEL w aplikacji. Na ekranie telefonu widać opcję zastrzeżenia PESEL.

Zastrzeż PESEL i chroń swoje dane w mObywatelu 2.0

Liczba prób wyłudzeń kredytów na cudze dane rośnie. Ministerstwo Cyfryzacji wprowadziło więc do aplikacji mObywatel 2.0 usługę Zastrzeż PESEL. Dzięki niej użytkownik może zastrzec swój numer PESEL,...

Więcej