AKTUALNOŚCI

Logo "Polska Od Kuchni" z mapą Polski utworzoną z kolorowych ilustracji owoców, warzyw i potraw.

Festiwal Polska od Kuchni - trwają zapisy do konkursów dla Kół Gospodyń...

Festiwal „Polska od Kuchni” to prawdziwe święto smaków, które zaprasza wszystkich miłośników polskiej kuchni na niezapomnianą podróż po regionalnych tradycjach kulinarnej Polski.

Więcej
Grafika informacyjna z napisem "Sprawdzaj oferty i nie podpisuj od razu!" zawiera ilustracje domu, wykrzyknika i ikon upgradów domu. Loga: UE, Fundusze Europejskie, dotacje na termomodernizację.

OSTRZEŻENIE DLA WNIOSKODAWCÓW I BENEFICJENTÓW PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

Sprawdzaj oferty, nie podpisuj „od ręki”! Korzystaj z programu „Czyste Powietrze” uważnie. Wybieraj sprawdzonych wykonawców. Uważaj na oferty składane przez akwizytorów i sprawdzaj, co...

Więcej
Mężczyzna w garniturze wrzuca kartę do głosowania do białej urny wyborczej na ciemnym tle.

Ujęcie w stałym obwodzie głosowania

Ujęcie w stałym obwodzie głosowania daje możliwość głosowania w miejscu zamieszkania lub przebywania i dotyczy wszystkich wyborów/referendów, nie jest wpisem jednorazowym (skutkuje na każe kolejne...

Więcej
Osoba w jasnej koszuli i ciemnym garniturze wrzuca kartę do głosowania do białej urny na szarym tle.

Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych oraz wyborców, którzy...

Państwowa Komisja Wyborcza informuje o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych oraz wyborców, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończą 60 lat, przewidzianych w przepisach ustawy z dnia 5...

Więcej
Grupa dzieci w eleganckich ubraniach stoi w rzędzie w pomieszczeniu z mapami na ścianie, zwrócona w stronę osoby poza kadrem.

Wręczenie nagród sportowych za osiągnięcia w 2023 roku

Więcej
Zdjęcie przedstawia cztery grafiki z informacjami

22.03 Światowy Dzień Wody – aż jedna na trzy osoby na świecie nie ma dostępu...

22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. W tym roku jest on pod hasłem “Water for Peace” - “Woda na rzecz pokoju”. Ma ono na celu pokazanie roli czystej wody w budowaniu pokoju na świecie.

Więcej
Grupa pięciu kobiet pozuje na scenie; jedna w czerwonej sukni, cztery w tradycyjnych strojach ludowych, w tle ścianka z kwiatowym wzorem i napisem "Kobiety Odpowiedzialne Lokalnie".

Półfinał konkursu „Kobieta Przedsiębiorcza Eko".

Dnia 17 marca 2024 r. w Rezydencji w Szczerym Polu w Bystrzycy Nowej odbył się półfinał konkursu „Kobieta Przedsiębiorcza Eko".

Więcej